İade Ve Değişim

İade Ve Değişim Politikamız

İade/değişim işlemini gerçekleştirebilmek için, iade/değişim nedeninizi belirten bir yazı ve isim soyisim imza ile birlikte siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

İade ve değişim gönderilerinizi 606987771 müşteri kodu ile Yurtiçi kargo şirketi  ile karşı ödemeli olarak bizim adresimize gönderebilirsiniz. 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade veya değişim talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Yurt dışından gelen siparişleriniz için kargo ücretsiz değildir ve kargonun tarafınızca ödenmesi gereklidir. Yurt dışına gönderilen ürünler iade edilmek istendiği takdirde, kargo bedeli yine tarafınıza yansıtılacaktır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketlerde herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.