İletişim

Bize Ulaşabileceğiniz İletişim Bilgilerimiz

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz

İletişim Bilgilerimiz

Ersöz Ayakkabı

Cedidiye Mah Hacı Hamdi Sk. No:21 Kızılay Meydanı Merkez/Düzce

Sıklıkla karşılaştığımız müşterilerimizden gelen sorular

Sık Sorulan Sorulan

Siparişiniz bize ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo takip numaranız tarafınıza SMS ve E-Posta yolu ile bildirilecektir.

Siparişinizi kargoya teslim ettiğimizde size E-Posts ve SMS ile bilgi gönderiyoruz. Kargoyla ilgili sorularınız için kargo şirketiyle irtibata geçebilirsiniz. Sayfamızda bulunan sipariş takibi bölümüne takip numaranızı yazarak bilgi alabilirsiniz.

Siparişlerinize ait kargolar Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. Koronavirüs tedbirleri kapsamında  kargo firmaları kısıtlı çalışanla hizmet verdikleri için oluşabilecek gecikmeler için anlayış göstermenizi dileriz.

Siparişiniz UPS Kargo tarafından resmi tatiller hariç iş günlerinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında teslim edilmektedir.

Resmi tatil ve mesai saati dışında verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, 1 (bir) ile 7 (yedi) iş günü içinde anlaşmalı kargo firmasıyla teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktadırlar. Firmamız, teslimatın hızlı gerçekleşmesi konusunda büyük bir titizlik göstermektedir. Buna rağmen oluşabilecek gecikmelerden ötürü, müşteri isterse, siparişi iptal edilir.

Düzce‘de oturan müşterilerimiz dilerse ürünü mağazamızdan kimlik göstererek teslim alabilirler.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip numarası tarafınıza SMS ile ulşatırılacaktır. Takip numaranız ile sayfamızdaki sipariş takibi bölümünden siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

İade/değişim işlemini gerçekleştirebilmek için iade/değişim nedeninizi belirten bir yazı ile isim soyisim imza ile birlikte

ERSÖZ AYAKKABI-Cedidiye Mah. HacıHamdi Sk.Kizilay Meydanı No:21 Merkez/DÜZCE adresine UPS Kargo noktalarından ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Siparişinizi, destek@ersozayakkabi.com adresine Sipariş Kodunuzu belirterek iptal edebilirsiniz. İade bedeliniz 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansıtılır. Bankaların iadeleri hesaplara yansıtma süresi değişiklik göstermektedir.

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren başlar ve 10 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir

İadenizi UPS Kargo noktalarından ücretsiz olarak aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz.

ERSÖZ AYAKKABI-Cedidiye Mah. HacıHamdi Sk.Kizilay Meydanı No:21 Merkez/DÜZCE

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.