Kadınlar için En Şık 5 Mammamia Bot

 

 

 

Aşağıda, her birinin özellikleriyle birlikte mevcut sezon için en sevdiğim birkaç mammamia bot var. Her havada giymek için seçilmiş,  hem de kış sıcaklığı için yalıtımlı olduğundan kışlık botlar olarak ikiye katlanabilir!

Bazıları günlük deri botlar, bazıları topuklu, bazıları da sportif çizgilere sahip ama hepsi% 100 şık.

Bazıları aşırı hava koşulları için bile sıcaklık derecesine sahiptir. Hatta aşağıda belirtilen birkaç çifte sahibim ve bu bot markalarının çoğunu ilk elden giymeyi deneyimledim. Şu anda piyasadaki en iyi siyah mammamia botlarının en iyilerini topladığımı söyleyebilirim!

Mammamia botları harikadır çünkü onlara pek çok şekilde tamamlayabilirsiniz. En sevdiğiniz özel dikilmiş ceketiniz, tüylü oyuncak ceketinizle kolayca giyebilir veya dövüş botlarınızı deri moto ceket veya siper ile eşleştirerek tam bir bela geçebilirsiniz. Şekillendirme olanakları gerçekten sonsuzdur.

Aşağıdaki 5 kadın su geçirmez savaş botlarının tümü, su geçirmezlik teknolojisine sahip yüksek puanlı botlardır. Böylece su birikintilerine sıçrayabilirsiniz, ancak hantal (ve genellikle stil içermeyen) yağmur botları giymenize gerek kalmadan ?

Soğuk havalar için hem şık hem rahat botlara ihtiyacınız varsa, aşağıdaki ortopedik özelliklere sahip ilk 5 kadın deri botuna göz atabilirsiniz:

Yüksek dozda rahatlık sunan ayak dostu ayakkabılardır. Kolayca girip çıkarabileceğiniz bir iç fermuarları ve tam oturmaları için ayarlanabilir yan bağcığı vardır.

Kemer destekli ve yastıklamalı çıkarılabilir deri astarlı iç taban, onları şık rahatlık için ideal bir deri kadın bot haline getirir. Bir çiftim olduğu için bu etkiyle konuşabilirim!

Mammamia botları aynı zamanda diğer renklerin bir gökkuşağı renginde gelir, ancak ortopedik olanlarda en kullanışlısı siyah üzerine siyahtır. İsterseniz buradan alışveriş yapabilirsiniz .

 

 

Mammamia’nın bu kontrast ve topuklu kadın botuna mercedes denir . Aynı zamanda siyah ve kahverengi renkte sunulur, ortopedik iç taban ve yumuşacık yağlı derisiyle donatılmıştır.

Yağmurda daha fazla rahatlıkla giymek için daha yüksek topuklu bir kadın deri bot arıyorsanız, bu botlar tam size göre. Bunları buradan satın alabilirsiniz .

 

 

 

Bu Mammamia botlarının sade oluşunu gerçekten çok seviyorum (ki bu da kestane kahvesi olarak geliyor). Bu, minimalist tarzın optimum işlevle birleştirilen harika bir birleşimidir!

Bu deri botları ortopediktir, ancak aynı zamanda süper sıcak iç astar ile kaplıdır – hakiki yün gibi hissetmek ve giymek için tamamen yünden yapılmış özel bir kumaş. Daha fazla konfor için ek bir taban yastığına sahiptir.

Bir mammamia kadın botu mu arıyorsunuz, ancak biraz daha sağlam bir şey mi istiyorsunuz? Mammamia’nıy daha sağlam yapısı ve siyah ve kahve seçenekleri olan Casual botlarını seveceksiniz .

 

 

 

Mammamia’nın bu modeli kış için çok rahat bir bot. Su geçirmez bir yüzey, 380 gram ağırlık ve yumuşak, yüksek sıcak polar astar ile üretilmiştir. Çok rahat ve sıcak!

Kauçuk dış taban, kış zeminlerinde ekstra tutuş sağlayan şeritli şeritlerle kalın ve ekstra sağlamdır. Bağcıklardaki lastik esprisi ile patlamayı veya kırmızıyı da seviyorum.

 

 

 

 

 

Mammamia nın botlarına  ek olarak bu rahatlık ve estetik dolu günlük modeli de belirtmek istedim. Bot giymek istemeyenler için tasarlandı. Yağlı derisi, sıcacık tutan iç astarı ve ortopedik destekli iç tabanlığıyla sizleri konforlu bir yolcuğa çıkartıyor. Siyah ve kahverengi seçenekleri ve indirimli fiyatıyla şimdi satın alabilirsiniz.

 

Not: Sezon boyunca işiniz bittiğinde mammamia botlarınızı ve deri ayakkabılarınızı uygun şekilde saklamayı unutmayın! Daha sıcak aylarda onları yolunuzdan çekmeye gerek kalmadan, çok daha uzun süre dayanmalarına (kir ve küfleri uzak tutarak) sağlayacaktır. Kışlık botların nasıl saklanacağına dair yazımıza göz atın .

 

Ersöz Ayakkabı Destek Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir