Sık Sorulan Sorular

Siparişleriniz hakkında merak edilen sorular

Sipariş ve teslimatlarınız ile alakalı ortak sorular

Sipariş ve Teslimat

Siparişiniz bize ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo takip numaranız tarafınıza SMS ve E-Posta yolu ile bildirilecektir. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kısıtlı çalışan sayısıyla hizmet veren kargo şirketlerinde ürün tesliminde gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Siparişinizi kargoya teslim ettiğimizde size E-Posta ve SMS ile bilgi gönderiyoruz. Sayfamızdaki sipariş takibi bölümünden kargonuzu takip edebilirsiniz. Kargoyla ilgili sorularınız için kargo şirketiyle irtibata geçebilirsiniz. 

Siparişlerinize ait kargolar Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Siparişiniz UPS Kargo tarafından resmi tatiller hariç iş günlerinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında teslim edilmektedir.

Resmi tatil ve mesai saati dışında verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, 1 (bir) ile 7 (yedi) iş günü içinde anlaşmalı kargo firmasıyla teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktadırlar. Firmamız, teslimatın hızlı gerçekleşmesi konusunda büyük bir titizlik göstermektedir. Buna rağmen oluşabilecek gecikmelerden ötürü, müşteri isterse, siparişi iptal edilir.

Düzce‘de oturan müşterilerimiz dilerse ürünü mağazamızdan kimlik göstererek teslim alabilirler.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip numarası tarafınıza mail ile ulaştırılacaktır. Takip numaranız ile ilgili sayfamızdaki sipariş takibi bölümünden ya da sadece mailinize gelen takip numarasına tıklayarak  siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Bir ürünü değiştirmeniz veya iade etmeniz gerekiyorsa

İade Ve Değişim

İade/değişim işlemini gerçekleştirebilmek için, iade/değişim nedeninizi belirten bir yazı ile isim soyisim imza ile birlikte

ERSÖZ AYAKKABI-Cedidiye Mah. HacıHamdi Sk.Kizilay Meydanı No:21 Merkez/DÜZCE adresine Yurtiçi kargo şirketi aracılığıyla 606987771 müşteri kodunu kullanarak gönderebilirsiniz.  İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.

Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Siparişinizi, destek@ersozayakkabi.com adresine Sipariş Kodunuzu belirterek iptal edebilirsiniz. İade bedeliniz 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansıtılır. Bankaların iadeleri hesaplara yansıtma süresi değişiklik göstermektedir.

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren başlar ve 10 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir

 İadenizi Yurtiçi Kargo şirketiyle 606987771 müşteri kodunu kullanarak aşağıdaki adresimize karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

ERSÖZ AYAKKABI-Cedidiye Mah. HacıHamdi Sk.Kizilay Meydanı No:21 Merkez/DÜZCE

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.